Meno:
Heslo:
[Vytvoriť konto]


Knihy o biosectore


Vstúpte do sveta biosectoru v knihách. Spoznáte svet bia z novej perspektívy. Zistíte aká temná je minulosť ľudstva a budete dúfať v jeho svetlú budúcnosť. Kapitán Lucas deBold vás prevedie príbehom ľudskej rasy, ktorá sa nič netušiaca ocitá v strede vojny rás ovládajúcich vesmír. Space opera rozoznieva svoje prvé tóny.

Všetky knihy a príbehy píše Peter Dragula, vychádzajú v češtine od vydavateľstva Wales.


Kniha #1: Biosector - vzestup a pádPríbeh vás zavedie do roku 2093 do Slnečnej sústavy. Ľudstvo práve začína podnikať prvé väčšie kroky do vesmíru, ale nie všetko pôjde tak ako sa plánovalo. Dozviete sa ako ľudstvo vstúpilo do vojny o vesmír, čo vlastne ľudia sú, prečo musia bojovať a čo vlastne proti nim stojí.

Ukážka [download (110kb)]

Kniha je v predaji!
370 strán, cena 10 EUR

Príbehy

Doplňujúce udalosti biosector univerza. Dostanete sa v nich do rôznych časov a miest v univerze, kde každá odhalí ďalšiu časť temných prepojení rás, konšpirácii a nástrah, ktoré na ľudstvo čakajú.

Subjekt 913 I. [download (160kb)]

Subjekt 913 II. [download (150kb)]

Poviedky Subjekt 913 vám priblížia činnosť Katarancov na Zemi v minulosti. Sú dostupné na voľné stiahnutie

Confidence vás víta [download (270kb)]

Confidence vás zavedie do prvé Base2 stanice a predstaví Lucasa vo veku 12 rokov. Poviedku si môžete stihanuť a nájdete ju aj v časopise Fantázia #42
Zmena [download (150kb)]

Zmena je umiestnená do obdobia medzi globálnymi vojnami a približuje osud ďalšieho subjektu.Prvá misia [nájdete ju len v zbierke poviedok Fantázia: To nejlepší (a ještě něco navíc...) ]


Príbeh vám priblíži prvú misiu Lucasa deBolda v letke bojových stíhačov (cca 50-stranový príbeh).