Vytvoriť základňu


Musíte byť prihlásený do systému na vytvorenie novej základne.
Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak nie vytvorte si ho.

Popis rás: 

Duchovné rasy

Bohovia

Najstaršia známa rasa v známej časti vesmíru, založili väčšinu ostatných rás a dopomohli im k rozkvetu, raz sa však nimi stvorené rasy postavili proti nim... odvtedy sa už zaujimajú len o seba a svoje potreby. 
Rasa; Základňa

Démoni

V dávnych časov prevratov sa od Bohov oddelila časť, ktorá sa začala nazývať Démoni, tieto nestrpeli žiadny odpor menej vyvinutých rás a ničili ich.... a to robia do teraz.
Rasa; Základňa

Biologické rasy

Ľudia

Jedna z Bohmi vytvorených rás, ľudia boli jednou z najnevypočítatelnejších rás, ktoré stvorili... kvôli náchylnosti k vojnam ich chceli eliminovať, nepodarilo sa, ľudia boli dostatočne vynaliezaví a zákerní a preto prežili.
Rasa; Základňa

Katarani

Rasa stvorená skôr ako ľudia, no ako by povedali Bohovia viac sa vydarila. Rasa je orientovaná viac na duchovnú stránku a inteligenciu ako na silu. Sú dobrí obchodníci, ale ich bojová činnosť je minimálna.
Rasa; Základňa

Trint

Spoločenstvo silnej arachnoickej rasy a rasy vesmírnych rýb vytvorenej v dávnych časoch démonmi. Nikto nevie kto ich teraz vedie ale sú stále silnejší.
Rasa; Základňa

Mechanické rasy

Cyphers

Bionická rasa ktorej ide o elimináciu všetkého živého, je to jeden veľký centrálny počítač... no pre svoje prežitie a množenie potrebujú telá. Biosector je pre nich to pravé miesto.
Rasa; Základňa

Androidi

Vytvorila ich neznáma rasa ktorú následne zničili, pravdepodobne išlo o nejaký klon ľudskej rasy. Teraz sa však držia len svojho programu, prežiť. Pre svoje prežitie urobia čokolvek.
Rasa; Základňa